Kedves Andorka! Hát az úgy volt, hogy előbb írtam a bejegyzésre hozzászólást, mint ahogy a tiedet észrevettem, hogy engedélyre vár, hogy publikussá váljon, és az időgép sorba tette :) .. és skizok nem vagyunk, hogy magunkkal levelezzünk :) bár tényleg úgy hat...
Bárcsak nekem is lenne, akihez térhetnék, akár lélekben is. :)
VálaszTörléskókadva kattogva, hajnalra bölcsebben.
VálaszTörlésveled indul a hét.
velem? :P
VálaszTörlésKedves Andorka!
VálaszTörlésHát az úgy volt, hogy előbb írtam a bejegyzésre hozzászólást, mint ahogy a tiedet észrevettem, hogy engedélyre vár, hogy publikussá váljon, és az időgép sorba tette :)
.. és skizok nem vagyunk, hogy magunkkal levelezzünk :) bár tényleg úgy hat...
már minden világos :P
VálaszTörlés