2011. február 20., vasárnap

Vasárnap este

Hétvégéhez képest pörgős nap, estére kis megnyugvás - lélekben hozzádtérve.

5 megjegyzés:

  1. Bárcsak nekem is lenne, akihez térhetnék, akár lélekben is. :)

    VálaszTörlés
  2. kókadva kattogva, hajnalra bölcsebben.
    veled indul a hét.

    VálaszTörlés
  3. Kedves Andorka!
    Hát az úgy volt, hogy előbb írtam a bejegyzésre hozzászólást, mint ahogy a tiedet észrevettem, hogy engedélyre vár, hogy publikussá váljon, és az időgép sorba tette :)
    .. és skizok nem vagyunk, hogy magunkkal levelezzünk :) bár tényleg úgy hat...

    VálaszTörlés
  4. már minden világos :P

    VálaszTörlés