Kell egy vágyott világ, ahol a valóság feldolgozható.
igen, mindkettőnk életének része, mindkettőnk keresztje. Hordozzuk, belehalunk és közben hisszük, hogy egyszer majd mi is feltámadunk. Évezredek jönnek, évezredek elmúlnak, de a képlet ugyanaz: várjuk, várjuk a boldog feltámadást...
igen, mindkettőnk életének része, mindkettőnk keresztje. Hordozzuk, belehalunk és közben hisszük, hogy egyszer majd mi is feltámadunk. Évezredek jönnek, évezredek elmúlnak, de a képlet ugyanaz: várjuk, várjuk a boldog feltámadást...
VálaszTörlés