2011. április 24., vasárnap

mindig meglep ..

.. a hiányérzet újabb mélysége. részem, úgy hiszem, hogy a tied is.

1 megjegyzés:

  1. igen, mindkettőnk életének része, mindkettőnk keresztje. Hordozzuk, belehalunk és közben hisszük, hogy egyszer majd mi is feltámadunk. Évezredek jönnek, évezredek elmúlnak, de a képlet ugyanaz: várjuk, várjuk a boldog feltámadást...

    VálaszTörlés