Kell egy vágyott világ, ahol a valóság feldolgozható.
2011. április 15., péntek
Féltelek
Rossz, hogy én itthon ülök, amíg te tüntetsz, vállalva a hideget, a veszélyt, a kompromisszumot... Teszed mindezt elvekért, jogokért, sokunkért. Hálás vagyok azért, hogy megteszed. Csak kérlek ne essen bajod!
:) jól esett a törődésed.
VálaszTörlésItthon, végül nem megszervezett baráti találkozások és ismerősök társaságában óvva voltam.
A délutánt én is köszönöm neked.