2011. április 15., péntek

Féltelek

Rossz, hogy én itthon ülök, amíg te tüntetsz, vállalva a hideget, a veszélyt, a kompromisszumot... Teszed mindezt elvekért, jogokért, sokunkért. Hálás vagyok azért, hogy megteszed. Csak kérlek ne essen bajod!

1 megjegyzés:

  1. :) jól esett a törődésed.
    Itthon, végül nem megszervezett baráti találkozások és ismerősök társaságában óvva voltam.
    A délutánt én is köszönöm neked.

    VálaszTörlés